SOFTWARE

Instalace a správa operačních systémů

Provádíme instalace a aktualizace operačních systémů (Windows 9x, ME, 2000, XP, Linux, atd.) dle Vašich přání a zajišťujeme instalaci ovladačů pro všechna zařízení a periférie. Instalace a konfigurace se provádí včetně otestování činnosti. Zákazník se musí prokázat platnou licencí k OS, pokud je tato licence vyžadována.
Zajistíme legálnost vašich licencí OS, sady MS Office a jiného software. Při přechodu na legální software vám vyjdeme maximálně vstříc a navrhneme optimální řešení.

Instalace a řešení problémů ostatního software

Provádíme instalaci a aktualizaci aplikačního software dle požadavků zákazníka. Řešíme problémy s fungováním a bezproblémovým během aplikací. Zákazník se musí prokázat platnou licencí k instalovanému software (neplatí pro volně šiřitelný software nebo shareware).

Antivirová ochrana, zajištění bezpečnosti dat

Ochráníme vaše data proti nežádoucím vlivům z internetu. Nainstalujeme vám vyhovující antivirovou ochranu proti útokům pirátů, virů a spywaru. Nainstalujeme a nastavíme Vám firewall. Opravíme Vám zabezpečení počítače. Vyčistíme váš pevný disk, odstraníme nepoužívané soubory, staré aplikace nebo poškozený operační systém. Odhalíme chyby a navrhneme možné zlepšení.

Obnova smazaných či jinak ztracených dat

V dnešní době je nutnost mít dobře navrhnutý systém zálohování s ohledem na všechna bezpečnostní rizika. Jsme schopni Vám navrhnout optimální model. V případe ztráty dat jsou naši pracovníci schopni pomoci se získáním ztracených dat zpět. Zachraňujeme data z poškozených pevných disků. Jsme schopni získat data z disku, na kterém došlo k poruše souborového systému FAT nebo FAT 32 (MS DOS, MS Windows), která bývá nejčastěji způsobena havárií operačního systému nebo počítačovým virem.
Zálohujeme vaše data na spolehlivá média. Odkaz na stránky partnerské společnosti zde

Zálohovaní dat, Konverze souboru

Zajistíme převod Vašich fotografií a dokumentů do digitální podoby. Převedeme jednotlivé soubory do jiného formátu pokud nevlastníte daný software. Též provádíme jednorázové i pravidelné zálohování dat na média CD, DVD.