HARDWARE


Návrhy, realizace a správa počítačových sítí LAN, WIFI

Každá společnost potřebuje 100% fungující počítačovou síť a jakékoli i sebemenší výpadky jsou zcela nežádoucí. Provádíme realizace počítačových sítí typu LAN, WLAN (od návrhu struktury sítě až po její realizaci, nastavení síťových komponent a ověření funkčnosti). Jsme schopni Vám spravovat síť pod platformou MS Windows či Linux na serverech i pracovních stanicích. Jsme schopni Vám přinést řešení, které Vám zvýší efektivitu Vašeho podnikání – např. pravidelný systém zálohování dat, bezpečnostní politika, možnost přístupu do firemní sítě z domova apod.

Modernizace, repasace, upgrade počítačů

Nestačí Vám dosavadní výkon? Přestává již Váš počítač vyhovovat požadavkům současného software? Ne vždy je zapotřebí koupit celý nový počítač. Ochotně Vám poradíme s modernizací jednotlivých komponent a popřípadě zajistíme jejich nákup a instalaci. Dejte nám vědět a my Vám navrhneme vylepšení na míru.

Oprava a servis počítačů

Zjistíme, co se na Vašem stroji porouchalo, dodáme náhradní díly a opravíme. Pokud charakter poruchy dovolí, tak vše přímo u Vás – počítač budete mít tak neustále pod kontrolou. U složitějších oprav si Váš počítač odvezeme k nám, kde ho opravíme a v krátké době opět přivezeme zpět. Provádíme připojení periférie k PC, instalace ovladačů (popř. aplikačního software dodávaného k zařízení) a otestování funkčnosti.

Údržba, čištění HW, garanční prohlídky

Nemalá část poruch HW a jejich periferií pramení právě ze zanedbané pravidelné preventivní údržby a čištění. Víme, co dokáže elektrostatický výboj, zkrat na vysokonapěťových částech, víme jaké následky má zanešená a posléze nefunkční chladicí jednotka procesoru, …Usazený prach uvnitř počítačů poskytuje rovněž dostatečné životní podmínky různým mikroorganismům a parazitům, které jsou pak chladicí jednotkou počítače vyfukovány do pracovního prostoru uživatele.
Proto doporučujeme a zároveň nabízíme čištění výpočetní techniky a jejich periferií, kancelářské a telekomunikační techniky, které má pozitivní dopad na její životnost a poruchovost. Čištění provádíme na pracovišti zákazníka.